Slapukų politika

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau
Kas yra slapukai?
Slapukai – tai jūsų žiniatinklio naršyklėje saugomas nedidelis tekstinis failas, kuris atpažįstamas mūsų svetainėje, jums dar kartą joje apsilankius. Todėl mes galime suteikti jums tinkamiausią informaciją ir praturtinti jūsų patirtį mūsų svetainėje. Slapuke nėra jokios asmeninės informacijos, ir jis nėra kenksminga programa arba virusas.
 
Kam reikalingi slapukai?
Slapukus tinklalapis naudoja seansui palaikyti, kai naršote tinklalapyje. Slapukai klasifikuojami pagal jų galiojimo laiką ir sritis, kurioms jie priklauso. Pagal galiojimo laiką slapukai yra: seanso slapukai, kurie pašalinami lankytojui uždarius naršyklę, arba ilgalaikiai slapukai, kurie išlieka lankytojo kompiuteryje arba įrenginyje iš anksto nustatytą laikotarpį. Slapuku rūšys aprašomi apačioje.
 
Mūsų tinklalapyje naudojami slapukai:
Vilniaus viešojo transporto svetainėje naudojama bendrovės „Google, Inc." interneto analizės programa „Google Analytics". Ši programa naudoja slapukus, kad būtų lengviau tirti svetainės naudotojų poreikius, pagal juos tobulinti svetainę. Naudodami slapukus renkame duomenis apie svetainės naudojimą. Slapukų tipai ir jų paskirtis yra pateikti lentelėje žemiau.
 
Duomenys apie naudojamus slapukus
 
Pavadinimas Aprašymas Galiojimo laikas
CMSSESSIDX Standartinis slapukas, naudojamas vartotojo sesijai palaikyti

Iki interneto svetainės lango uždarymo

cookie_consent  Slapukas, naudojamas atpažinti ar sutikote su slapukų naudojimu mūsų svetainėje 3 metai
_ga

Daugeliu atvejų šis slapukas naudojamas norint nustatyti unikalius puslapio lankytojus ir jis atnaujinamas kiekvieno puslapio rodinyje. Be to, šiam slapukui suteikiamas unikalus identifikatorius, kurį „Google Analytics" naudoja siekiant užtikrinti slapuko galiojimą ir prieinamumą kaip papildomą saugumo priemonę

Iki sesijos pabaigos
_gat Šis slapukas naudojamas „Google Analytics" siekiant riboti užklausų dažnumą Iki sesijos pabaigos
_gid Šis slapukas naudojamas „Google Analytics" siekiant atskirti vartotojus 24 valandos
 
Kaip kontroliuoti slapukus?
Jei norite, galite kontroliuoti ir (arba) pašalinti slapukus – daugiau informacijos apie tai rasite interneto svetainės adresu AllAboutCookies.org
 
Slapukų rūšys
Slapukai yra seanso ir ilgalaikiai bei pirmosios arba tečiosios šalies slapukai. Toliau paaiškinsime, ką reiškia šie terminai, kad galėtumėte geriau suprasti mūsų naudojamus slapukus ir dėl ko jie naudojami.
 
Seanso slapukai
Seanso slapukai leidžia Jus atpažinti per vieną apsilankymą mūsų svetainėje, kad visi puslapio pakeitimai arba pasirinkimai būtų įsimenami keliaujant iš vieno puslapio į kitą. Šie slapukai leidžia greitai ir lengvai eiti per daugybę svetainės puslapių, kad kaskart apsilankius naujoje vietoje nereikėtų iš naujo apdoroti informacijos. Seanso slapukai yra laikini ir išnyksta vos tik užveriate naršyklę arba atsijungiate nuo svetainės.
 
Ilgalaikiai slapukai
Ilgalaikiai slapukai – tai tokie slapukai, kurie nustatytą laikotarpį išlieka Jūsų kompiuteryje pasibaigus naršymo seansui, todėl gali įrašyti tam tikras naudotojų parinktis arba veiksmus, kai svetainė aplankoma iš naujo.
 
Pirmosios šalies slapukai
Tie slapukai, kurie reikalingi Vilniaus viešojo transporto svetainei tinkamai funkcionuoti. 
 
Trečiųjų šalių slapukai
Tie slapukai, kuriuos naudoja kitos organizacijos per mūsų svetainę. Mūsų svetainėje naudojami „Google Analytics" slapukai, skirti analizuoti svetainės lankomumą. „Google Analytics" anonimiškai renka informaciją apie lankytojų skaičių, vietą, iš kurios buvo naudojamasi mūsų svetaine, bei kokios svetainės dalys buvo naršomos lankytojų. Šie slapukai yra sukurti „Google Analytics". Plačiau apie „Google Analytics" - http://www.google.com/analytics.

Bet kokia informacija, surinkta per slapukus, yra saugoma iki slapukų galiojimo pabaigos ir nėra naudojama kitais nei šioje politikoje nurodytais tikslais.