Darbuotojų kontaktai

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ administracijos darbo laikas:

I—IV—7:00—15:45
V—7:00—14:30
Pietų pertrauka
         11:00—11:30 

VADOVYBĖ

Generalinis direktorius

Ignas Degutis +370 5 2 344444​ ignas.degutis@vilniausvt.lt 

Technikos direktorius

Aurelijus Boldinovas +370 5 2 344444​ aurelijus.boldinovas@vilniausvt.lt

Finansų ir plėtros direktorius

Artūras Paipolas

+370 5 2 344444

arturas.paipolas@vilniausvt.lt

Eksploatacijos direktorius

Marius Kliauza

+370 5 2 344444

marius.kliauza@vilniausvt.lt

Veiklos atsparumo vadovas

Raimondas Miknevičius

+370 5 2 344444

raimondas.miknevicius@vilniausvt.lt

Administratorė

Živilė Gataukytė

+370 5 2 344444

zivile.gataukyte@vilniausvt.lt

VIDAUS AUDITO GRUPĖ

Vadovas

  +370 5 2 344444  

KOMUNIKACIJOS IR RINKODAROS SKYRIUS

Vadovė

Gintarė Žalytė-Štarienė +370 5 2 344444 gintare.zalyte-stariene@vilniausvt.lt 

TEISĖS IR KORPORATYVINIO VALDYMO SKYRIUS

Vadovė

Kristina Makauskienė

+370 5 2 344444

kristina.makauskiene@vilniausvt.lt

KOKYBĖS IR VEIKLOS GERINIMO SKYRIUS

Vadovas

Gytis Kulikauskas

+370 5 2 344444

gytis.kulikauskas@vilniausvt.lt

PERSONALO IR ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ VALDYMO SKYRIUS

Vadovas

Vaidotas Misevičius

+370 5 2 344444

vaidotas.misevicius@vilniausvt.lt

APSKAITOS SKYRIUS

Vyriausioji buhalterė

Ana Matvejenko

+370 5 2 344444 

ana.matvejenko@vilniausvt.lt

TECHNOLOGIJŲ INFRASTRUKTŪROS SKYRIUS

Vadovas

Arūnas Budraitis

 +370 5 2 344444

arunas.budraitis@vilniausvt.lt

PIRKIMŲ SKYRIUS

Vadovas

Povilas Neiberka

+370 5 2 344444

povilas.neiberka@vilniausvt.lt

BENDRŲJŲ REIKALŲ DEPARTAMENTAS

Vadovas

Ignas Zalomskis +370 5 2 344444 ignas.zalomskis@vilniausvt.lt

EISMO ORGANIZAVIMO DEPARTAMENTAS

Vadovas

Jurijus Zaranka

+370 5 2 344444

jurijus.zaranka@vilniausvt.lt

Eismo organizavimo vadybininkas

Vaidotas Mačionis

+370 5 2 344444

vaidotas.macionis@vilniausvt.lt

KONTAKTINIO TINKLO IR PASTOČIŲ VALDYMO SKYRIUS

Vadovas

Rimvydas Rachlickas

+370 5 2 344444

rimvydas.rachlickas@vilniausvt.lt

REMONTO DEPARTAMENTAS

Vadovas

 Andrius Keblys +370 5 2 344444

andrius.keblys@vilniausvt.lt

VERKIŲ TRANSPORTO DEPARTAMENTAS (Verkių g.52)

Vadovas

Teresa Mažeikienė

+370 5 2 344444

teresa.mazeikiene@vilniausvt.lt

ANTAKALNIO TRANSPORTO DEPARTAMENTAS (Žolyno g.15)

Vadovas

Romanas Juodkazis

+370 5 2 344444

romanas.juodkazis@vilniausvt.lt

VIRŠULIŠKIŲ TRANSPORTO DEPARTAMENTAS (Justiniškių g.14)

Vadovas

Raimonda Vrubliauskaitė-Molokovienė

+370 5 2 344444

raimonda.vrubliauskaite-molokoviene@vilniausvt.lt


Kontaktai žiniasklaidai

Gintarė Žalytė-Štarienė  

gintare.zalyte-stariene@vilniausvt.lt