Reklama ant transporto

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau
UAB „Vilniaus viešasis transportas“ siūlo įmonėms, organizacijoms ir įstaigoms reklamuoti savo produktus, paslaugas ar renginius. Galime skelbti tekstinę ir vaizdinę reklamą ant autobusų ir troleibusų korpuso išorėje ir transporto priemonių viduje. Tai efektyvi ir labai gerai matoma reklama vilniečiams ir Vilniaus miesto svečiams.
 
Kasdien į Vilniaus miesto gatves vidutiniškai išrieda net 496 transporto priemonės, o 2021 m. atlikta net 121,3 mln. kelionių tiek aplankant centrinę miesto dalį, tiek ir atokesnius Vilniaus miesto rajonus. Reklama ant transporto priemonių paviršių matoma ne tik viešojo transporto keleiviams, bet ir eisme dalyvaujantiems automobilių vairuotojams bei jų keleiviams. Statistikos departamento duomenimis, 2021 m. lengvųjų automobilių skaičius Vilniaus apskrityje siekia net 365 577!
 
Per parą UAB „Vilniaus viešasis transportas" perveža apie pusę milijono gyventojų ir miesto svečių (298 000 keleivių autobusais ir apie 200 000 keleivių troleibusais). Transporto priemonėse esantys LCD monitoriai puiki vieta keleiviams pristatyti savo reklamą, vykstančias akcijas, renginius ar iniciatyvas. LCD monitoriai transporto priemonių salone yra išdėstyti dvejomis kryptimis taip, kad keleivis stovėdamas priekiu ar nugara į vairuotoją, neišvengiamai pamatytų jūsų reklamą.
 
Tokioje didelėje auditorijoje jūsų reklama neliks nepastebėta! 
 

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ teikia šias reklamos paslaugas:

-          Transporto priemonių paviršiaus reklamos plotų nuoma;

-          Rėmeliai transporto priemonių viduje;

-          Reklaminės rankenos;

-          Reklama LCD monitoriuose transporto priemonių viduje.

Plačiau apie reklamos pozicijas ant transporto priemonių ir viduje – spausti čia.

 

Susisiekite su mumis:

El. paštu reklama@vilniausvt.lt

Tel. (8 5) 239 4798, mob.  8 699 91657

Sekite naujienas 


 

Jūsų duomenys
* - Privalomi laukai
Prašome užpildyti privalomus laukus!


Galerija