Naujienos

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

VVT imasi lyderystės – liepos 5 d. organizuoja nacionalines vairuotojų profesinio meistriškumo varžybas

2023 07 03

Liepos 5 d. bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) pirmą kartą istorijoje organizuoja nacionalines vairuotojų profesinio meistriškumo varžybas, kuriose kviečiami dalyvauti ne tik bendrovės vairuotojai. Šiais metais prie varžybų dalyvių jungiasi Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių autobusų bei troleibusų vairuotojai, kurie varžysis dėl geriausio vairuotojo titulo.

Tradicinis bendrovės renginys organizuojamos jau 22-ąjį kartą.Šiose varžybose išbandyti vairavimo įgūdžius trasoje galės daugiausia balų surinkę ir geriausiai išlaikę Kelių eismo taisyklių bei Keleivių aptarnavimo standarto žinių testus vairuotojai. Greičiausiai trasą įveikusių vairuotojų laukia individualūs ir komandiniai prizai bei padėkos raštai.

„Nuolat siekiame plėsti bendradarbiavimą tarp skirtingų institucijų ir organizacijų, inicijuodami įvairius projektus. Šių metų renginyje nusprendėme suburti didesnę vairuotojų komandą ir imtis lyderystės, įtraukiant ir kitus Lietuvos viešojo transporto vežėjus. Tikimės azartiškų varžybų ir dar geresnių – rekordinių rezultatų“, – sako generalinis direktorius Darius Aleknavičius.

Didesnis dėmesys – darbuotojui

Renginio metu vienu svarbiausiu akcentu taps komandos formavimas bei bendruomenės subūrimas. Tai puiki proga praleisti daugiau laiko su savo kolegomis neoficialioje aplinkoje, o svečiams iš kitų miestų smagiai praleisti dieną. Varžybų dalyviai ir jų šeimos nariai galės ne tik stebėti įtemptas varžybas, bet ir įsitraukti į įvairias veiklas.

„Prieš metus pakeitėme renginio koncepciją, pritaikėme ją ne tik varžybų dalyviams, bet ir darbuotojų šeimų nariams. Šiais metais dar kartą keliame kartelę – skiriame didelį dėmesį ne tik varžyboms, bet ir darbuotojų įtraukimui į komandines veiklas. Darbuotojus ir svečius kviečiame dalyvauti su šeimos nariais, nes tai puiki proga kartu praleisti laiką ir pažinti savo artimųjų darbo aplinką“, – teigia Komunikacijos ir rinkodaros vadovė Giedrė Buivydaitė.

Nacionalinės vairuotojų profesinio meistriškumo varžybos vyks Viršuliškių transporto departamente, Justiniškių g. 14, liepos 5 d. nuo 10.00 iki 17.00 val.

Apie VVT

Bendrovėje dirba apie 1890 darbuotojų, iš jų virš 66 proc. sudaro vairuotojai. Bendrovė nuolatos ieško naujų kolegų – autobusų ir troleibusų vairuotojų, kurie prisidėtų prie kokybiškų paslaugų teikimo ir keleivių pervežimo Vilniaus mieste. Daugiau apie darbą VVT internetinėje svetainėje www.karjeravvt.lt.