Naujienos

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Viešuoju transportu į nemokamus sekmadienius kviečia Lietuvos nacionalinis muziejus

2023 04 26

Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ kartu su Lietuvos nacionaliniu muziejumi (LNM) jau šį sekmadienį, balandžio 30 dieną, kviečia vilniečius ir miesto svečius vykti viešuoju transportu į muziejaus padalinius nemokamai. Muziejaus lankytojus pasitiks įvairios parodos, kurios leis pažinti istoriją ne tik patalpose, bet ir atvirose miesto erdvėse, pavyzdžiui, prie Vilniaus gynybinės sienos bastėjos. 

Bendrovė prisideda prie informacijos sklaidos, kad bent vieną mėnesio dieną verta paskirti muziejų lankymui. Kaip žinia, kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį vienuolika Lietuvos nacionalinio muziejaus (LNM) padalinių lankytojams duris atveria nemokamai.  

„Džiaugiamės galėdami dalintis pozityvia žinia su savo keleiviais, kad Vilnius atviras nemokamiems apsilankymams muziejuose. Bendradarbiaudami su LNM skatinsime vilniečius ne tik rinktis keliones viešuoju transportu ir taip mažinti miesto taršą automobiliais, bet ir pamatyti kitą miesto veidą pro autobuso ar troleibuso langus, kol pasieks kelionės tikslą. Mums svarbu, kad kelionės iki lankomų padalinių būtų patogios ir prieinamos visiems, todėl reguliariai dalinsimės informacija įvairiais kanalais apie artimiausius maršrutus ir susisiekimą. Be abejo, šią žinią skleisime ir savo darbuotojams, tad tikime, kad prisidėsime ir prie gausesnio lankytojų skaičiaus“, – teigia UAB „Vilniaus viešasis transportas“ komunikacijos ir rinkodaros vadovė Giedrė Buivydaitė.

Muziejus savo interneto svetainėje prie kiekvieno Vilniuje esančio padalinio informacijos pateikia ir patogiausių viešojo transporto maršrutų sąrašą bei artimiausias prie muziejaus esančias stoteles – tai padeda lankytojams suplanuoti savo vizitą be automobilio dar sklandžiau. 

„Per praeitį padedame lankytojui pažinti save šiandienos pasaulyje, o pažinimo džiaugsmą siūlome derinti su tvariu judumu. Tiek mes, tiek ir kiti šalies muziejai ieškome efektyvių būdų, kaip atsakingą požiūrį į aplinką, tvarumą integruoti į lankytojų ir savo kasdieninę praktiką. Siekiame bendrų sprendimų tarp skirtingų sektorių atstovų, čia svarbus bendras susitelkimas“, – sako LNM Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vedėja Jurga Strimaitienė. 

Vilniuje viešuoju transportu galima patogiai pasiekti sostinės centrą ir aplankyti Gedimino pilies bokštą, Istorijų namus, Kazio Varnelio namus-muziejų, Senąjį ir Naująjį arsenalą, Signatarų namus, Vilniaus gynybinės sienos bastėją. 

Lietuvos nacionalinį muziejų 2023 metų pirmąjį ketvirtį per nemokamus sekmadienius aplankė daugiau nei 23 000 lankytojų. Apie visas parodas, kurias verta aplankyti šį sekmadienį galima sužinoti čia.