Naujienos

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Istorinis 700 maršrutas Vilniuje - vasario 16 dieną!

2023 02 03

UAB „Vilniaus viešasis transportas" kviečia vasario 16 d. tapti Vilniaus istorinio – 700-ojo maršruto dalyviais. Minint Vilniaus miesto 700-ąjį gimtadienį savo keleiviams ir visiems vilniečiams norime padovanoti išskirtinę patirtį - kelionę laiku su kunigaikčiu Gediminu.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo dieną 700-ame maršrute keleiviai susipažins su svarbiausiais maršrute esančiais Vilniaus objektais, kurie turėjo įtaką miesto susikūrimui bei gyvavimui: Vilniaus katedra, kunigaikščio Gedimino bokštas, Šv. Onos bažnyčia, Aušros vartai ir kitais objektais.
 
Istorinio maršruto dalyvių lauks netikėti pakeleiviai: į Vilnių laiškais prikviesti bei dosnumu pasižymintys riteriai su jubiliejinėmis gimtadienio dovanomis. Jiems į pagalbą atskubės 700-ojo maršruto gidas, kuris pasakos įdomias istorijas ir dar niekur negirdėtus faktus apie Vilniaus miestą.
 
Vasario 16 d. numatytos dvi ekskursijos 12 val. ir 13 val., pradžia Arkikatedros stotelė. Ten jūsų lauks papuoštas autobusas ir pats kunigaikštis Gediminas, kuris sės už autobuso vairo ir veš amžinai jauno Vilniaus gatvėmis.
 
Istorinis maršrutas stos šiose stotelėse:
Arkikatedra (turistiniai);
Bernardinų sodas;
Dailės akademija;
Užupio;
Misionierių;
Aušros vartai;
Stotis; Rūdninkų;
MO muziejus;
Reformatų;
Jogailos;
Vinco Kudirkos aikštė.
 
Nors galėsite įlipti bet kurioje stotelėje, kviečiame pradėti kelionę nuo Arkikatedros stotelės ir registruotis iš anksto, nurodant jums tinkamą laiką ir savo kontaktus.
 
Istorinis maršrutas yra nemokamas. Registracija čia: bit.ly/3kXBWRy
 
 
Kontaktas papildomai informacijai:
Vygandas Kieras
UAB "Vilniaus viešasis transportas"
Tel. +370 673 89 517
El. paštas vygandas.kieras@vilniausvt.lt