Naujienos

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Vilniaus viešasis transportas kviečia aukoti Ukrainai palaikymo akcijoje „RADAROM!“

2023 01 30

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) jungiasi prie LRT inicijuotos paramos akcijos „RADAROM“ – tapo vienu iš informacinių partnerių ir kviečia keleivius aukoti karo niokojamai Ukrainai.

Paramos akcija numatyta iki vasario 24 d. ir  truks daugiau nei tris savaites. Per šį laikotarpį norima surinkti bent 5 mln. eurų oro erdvės stebėjimo radarams įsigyti, kurie padės stebėti Ukrainos dangų ir greičiau bei tiksliau reaguoti į priešo atakas. Informacija, kaip prisidėti prie paramos bus skelbiama viešojo transporto ekranuose. Aukoti kviečia skambinant trumpuoju numeriu 1482 ir skirti 5 eurus arba apsilankyti interneto puslapyje radarom.lt.

„Labai džiaugiamės, kad mūsų bendrovė padeda skleisti žinią apie tokias reikšmingas paramos akcijas, kaip ši „RADAROM!”. Vien 2022 metais prisidėjome prie bent penkių iniciatyvų, skatinančių aukoti ar kitaip prisidėti prie Ukrainos ir jų piliečių palaikymo. Mūsų bendruomenėje turime darbuotojų iš Ukrainos, jiems prisijungus sulaukėme aktyvaus įsitraukimo ir iš darbuotojų ne tik aukoti, bet ir padėti prisijungusiems įsikurti – buities ir gerbūvio daiktais. Bendras tikslas vienija visą komandą“, – teigia VVT generalinis direktorius Darius Aleknavičius.

Parama Ukrainai

Nuo karo Ukrainoje pradžios prabėgo beveik metai, kai 2022 m. vasario 24 d. agresorė Rusija įsiveržė į laisvą – nepriklausomą Ukrainos valstybę.

Nuo pat pirmųjų karo dienų, Lietuva ir Ukrainai paramą renkančios organizacijos „Blue Yellow“, „Laisvės TV“, „1K fondas“ ir „Stiprūs kartu“ ne kartą vienijo tautą bendram tikslui – padėti ukrainiečiams kovoti už visų mūsų laisvę.

VVT, kaip viena didžiausių Lietuvos bendrovių, atvėrė duris ne tik partneriams ir įvairiausioms Ukrainą palaikančioms organizacijoms, bet ir įdarbino daugiau nei 50 ukrainiečių. VVT čia atvykstantiems ukrainiečiams pradeda su apgyvendinimu, sutvarko migracijos dokumentus, pasirūpina integracijomis, reikalingomis atvykusiems iš kitos šalies.

Nuo 2022 m. Vilniaus miesto gatvėmis pradėjo kursuoti organizacijos „Stiprūs kartu“ troleibusai, skleidžiantys palaikymo žinutes visai Ukrainai ir sostinėje gyvenantiems ukrainiečiams.

Metų pabaigoje prisijungė dar du VVT troleibusai, kurie beveik pusmetį informuoja vilniečius ir miesto svečius apie Ukrainos prezidento V. Zelenskio paramos fondą „UNITED24“.