Naujienos

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Poilsio ir pietų nameliai vairuotojams – žingsnis darbo sąlygų gerinimo link

2021 12 29

Jau nuo gruodžio 30 d., Vilniaus viešojo transporto vairuotojai galės pietų pertraukoms skirtą laiką praleisti naujai įrengtame poilsio ir pietų namelyje. Tai naujo dizaino moduliniai nameliai, kurie yra aprūpinti baldais ir kitais patogumais. Pirmasis pietų ir poilsio namelis, esantis Skalvių žiedo galinėje stotelėje jau pastatytas ir įrengtas, atidarymas planuojamas jau šį ketvirtadienį. Per 2022 metus ketinama pastatyti dar 5 tokio pobūdžio namelius su visais patogumais.

 „Tai dar vienas didelis žingsnis link mūsų darbuotojų darbo sąlygų gerinimo. Šie moduliniai poilsio ir pietų nameliai bus įrengti su visais reikiamais patogumais. Per 2022 metus planuojame pastatyti dar 5 namelius, kuriuose per vieną darbo dieną gali apsilankyti iki 100 vairuotojų skirtingu metu. Šių namelių statymo lokacijas pasirinkome pagal didžiausius maršrutų srautus ir vairuotojų siūlymus. Į patalpų įrengimo darbus įtraukti ir mūsų vairuotojai, kurie intranete galėjo įvardinti kokias priemones ir kokius reikmenis norėtų turėti patalpose, visą tai turėtų užtikrinti kokybišką vairuotojų poilsį pertraukų metu. Didžiausia padėka visiems darbuotojams, kurie prisidėjo prie šios naujametines dovanos mūsų vairuotojams“ – sako UAB „Vilniaus viešasis transportas“ generalinis direktorius Darius Aleknavičius.

30 kv. m. poilsio ir pietų nameliuose bus visi kokybiškam laiko praleidimui būtini daiktai ir buitinė technika – virtuvės komplektas, šaldytuvas, mikrobangų krosnelės, kavos aparatas, stalai su kėdėmis ir kitos gyvenimui tinkamos priemonės. Komfortą turėtų sudaryti  įrengti kondicionieriai, tinkami naudoti vasaros ir žiemos sezonais,  o pats poilsio ir pietų namelis yra padalintas į dvi – poilsio ir pietų bei pagalbines patalpas, sandėliavimo daiktams susidėti.

Per kitus metus – naujieji poilsio ir pietų nameliai planuojami statyti Fabijoniškėse, Naujojoje Vilnioje, Santariškėse, Pilaitėje ir stoties teritorijoje esančiose galustotėse.