Naujienos

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Įmonėje darbą pradeda naujasis Eksploatacijos direktorius

2021 09 20

Su pandemijos padariniais susidurianti UAB „Vilniaus viešasis transportas“ ne tik ieško priemonių optimizuoti įmonės procesus, efektyvinti šiuo metu turimą turto bazę, bet ir siekia auginti vežėjo konkurencingumą rinkoje. Šiems bei kitiems strateginiams pokyčiams įgyvendinti įmonė aktyviai ieškojo profesionalaus, į rezultatą orientuoto, transporto sektoriuje darbo patirtį sukaupusio specialisto, galinčio prisidėti prie vežėjo darbo resursų efektyvinimo ir ateities projektų įgyvendinimo.

Bendrovė džiaugiasi, kad prie daugiau nei 2000 darbuotojus turinčios bendruomenės šiandien prisijungia 20 metų darbo patirtį transporto, logistikos, sandėlių ir tiekimo srityse turintis Marius Kliauza.

Patirties didelės apimties logistikos procesų optimizavimo projektuose,  tokiuose kaip naujų IT sistemų diegimas arba logistikos konsolidacija tarp KG group ir Biovelos įmonių , turintis M. Kliauza sukauptas žinias siekia orientuoti į procesų suefektyvinimą, funkcijų kurios dubliuojasi išgryninimą.

Transporto vadybos bakalauro ir magistro studijas Gedimino Technikos universitete įgijęs Marius Kliauza save išskiria kaip empatišką, dalykišką, lojalų, į procesus linkusį įsigilinti vadovą.

Įmonės stiprybių, galimybių ir grėsmių analizę atlikęs vadovas puikiai susipažinęs su šiandieniniais bendrovės ir viso sektoriaus iššūkiais ir ateities perspektyvomis. Patirtį su transportu ir vairuotojais sukaupęs M.Kliauza darbe vadovaujasi tokiomis vertybėmis kaip - sąžiningumas, atvirumas, pagarba, inovatyvumas bei komandinis darbas.

Didelį dėmesį skiriantis organizacijos darbo kultūrai bei darbuotojų ugdymui vadovas siekia ne tik prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo, bet ir VVT teikiamos socialinės paslaugos įvertinimo. Prie didžiausio viešojo transporto vežėjo prisijungęs Marius Kliauza sieks, kad pasitenkinimas VVT teikiamų paslaugų kokybe ir toliau sparčiai augtų.

Šiuo metu vienas iš didesnių įmonėje įgyvendinamų  projektų – beveik 10 ha užimančio Verkių autobusų parko atsisakymas. Vietoje jo bus statomi 2 nauji parkai skirtingose miesto vietose: Pilaitėje ir Liepkalnyje. Arčiau maršrutų įkurti parkai leis mažinti degalų sąnaudas, atvers geresnes transporto remonto galimybes, padės racionaliau išnaudoti turimą infrastruktūrą. Tikimasi, kad prie komandos prisijungusio Eksploatacijos direktoriaus patirtis ir sukauptos žinios padės sklandžiai įgyvendinti įmonėje numatytus tvarumo projektus.