Naujienos

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Darbą pradeda naujasis generalinis direktorius

2021 06 28

Birželio 28 dieną, direktoriaus pareigas įmonėje pradėjo eiti Darius Aleknavičius. Viešojo transporto sektorių pažįstantis vadovas bendrovės veiklai pradeda vadovauti įmonėje tęsiantis viešojo transporto parko atnaujinimui, vykstant svarbiems optimizavimo procesams bei tęsiantis socialiniam dialogui su profesinėmis sąjungomis.
 
Generalinis direktorius yra sukaupęs patirties paslaugų, infrastruktūros, transporto ir gamybos srityse, dirbdamas privataus ir valstybės kapitalo įmonių vadovu ir valdybos nariu. Darius Aleknavičius anksčiau užėmė nepriklausomo valdybos nario pareigas SĮ „Susisiekimo paslaugos“, vadovavo įgyvendinant 11 įmonių sujungimą ir pertvarką AB „Kelių priežiūra“,  aviacijos bendrovei UAB „Baltic ground services“ ir jos tarptautinei plėtrai, didžiausiam Baltijos šalyse parodų ir konferencijų centrui „Litexpo“ ir jos pertvarkai.
 
Naujasis direktorius Vytauto Didžiojo universitete yra įgijęs Verslo ir vadybos magistro kvalifikaciją, Baltic Institute of Coirporate Governance (BICG) nepriklausomų valdybos narių mokymo programą bei Baltic management institute (BMI) tarptautinę verslo vadybos programą vadovams.
 
Prieš kelerius metus pradėtą didžiausią viešojo transporto atnaujinimo etapą UAB „Vilniaus viešasis transportas“ tęs ir toliau gerindamas įmonės veiklą ne tik keleiviams, bet ir savo darbuotojams.
 
„Kiekvienas pokytis – galimybė augti. Noriu, kad „Vilniaus viešasis transportas“ galėtų didžiuotis ne tik savo istorija, darbuotojų skaičiumi ar jaunėjančiu transportu parku, bet ir taptų kokybės ir konkurencingumo simboliu, patraukliu darbdaviu bei tvaraus vystymosi pavyzdžiu regione. Efektyvindami savo veiklą privalome nepamiršti ir darbuotojų socialinės gerovės. Ir toliau skatinsime konstruktyvų dialogą, tobulinsime motyvacinę sistemą bei investuosime į kompetencijų stiprinimą“ – sako naujai išrinktas generalinis direktorius Darius Aleknavičius.
 
Siekiant užtikrinti miesto darnaus judumo politikos įgyvendinimą, vadovas ypatingą dėmesį skirs veiklos tvarumo didinimui, neigiamo poveikio aplinkai mažinimui ir socialinei gerovei. Skatinant inovacijų diegimą, nuolatinį tobulėjimą ir pastovų veiklos procesų gerinimą, efektyvų turto ir projektų valdymą, pasitelkiant tikslius ir savalaikius duomenis, veiklos analizę, nuosekliai ir kryptingai judėti link užsibrėžtų tikslų.
 
Su karantino iššūkiais susidūręs transporto sektorius neišvengiamai palietė ir UAB „Vilniaus viešasis transportas“ veiklą, tačiau sunkiausiu laikotarpiu priimti sprendimai leido perorganizuoti darbuotojų veiklą į transporto priemonių dezinfekavimą ir valymą, o rizikos grupėms priklausantiems darbuotojams – pasinaudoti sukauptomis atostogomis. Pandeminei situacijai pamažu gerėjant, smukusioms bendrovės pajamoms vis dar įtakos turi sumažėję keleivių srautai, keleivių ir vairuotojų saugumui reikalingos papildomos prevencijos priemonės, turimi finansiniai įsipareigojimai bei kasdieniai darbo rinkos pokyčiai, į kuriuos darbdavys privalo nuolat atsižvelgti.  
 
Bendrovės generalinis direktorius Darius Aleknavičius pirmosiomis savo darbo dienomis iš arčiau susipažins su bendrovės kolektyvu, sieks išgirsti darbuotojų lūkesčius bei veiklos planus, susipažins su vykdomais optimizavimo procesais ir turimais ištekliais.