Naujienos

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Valstybės dienos proga UAB „Vilniaus viešasis transportas“ rengia autobusų ir troleibusų vairuotojų meistriškumo varžybas

2018 07 03

Ar manote, kad UAB „Vilniaus viešasis transportas“ vairuotojus galima vadinti tikrais vairavimo meistrais? Ar jaučiatės saugūs važiuodami autobusu ar troleibusu? O gal atvirkščiai – manote, jog galite geriau?
 
Liepos 5 d., 8.30 val., Valstybės dienos išvakarėse, UAB „Vilniaus viešasis transportas“, kaip ir kasmet, organizuoja autobusų ir troleibusų vairuotojų varžybas. Dėl geriausio vairuotojo vardo šiemet varžysis 10 autobusų ir 8 troleibusų vairuotojai, kurie sėkmingai išlaikė Keleivių aptarnavimo standarto ir Kelių eismo taisyklių testus. Liepos 5 d. šie vairuotojai išbandys savo jėgas, atlikdami praktinio vairavimo užduotis, tokias kaip: eismas ratu ypač mažoje žiedinėje sankryžoje, sudėtingas sustojimas stotelėje, manevravimas atbuline eiga, važiavimas gyvatėle triašiu autobusu ir kt.
 
3 troleibusų ir 3 autobusų vairuotojai bus apdovanoti piniginiais prizais ir diplomais, o pirmų vietų nugalėtojams bus suteikta galimybė varžytis Lietuvos nacionalinės automobilių asociacijos „Linava“ organizuojamose visos Lietuvos autobusų  ir vilkikų vairuotojų varžybose.
 
UAB „Vilniaus viešasis transportas“ autobusų ir troleibusų vairuotojų meistriškumo varžybos vyks liepos 5 d., 8.30 val., Viršuliškių transporto departamente (Justiniškių g. 14).