Naujienos

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Geriausi autobusų vairuotojai – vilniečiai

2017 09 02

Rugsėjo 2-ąją į Kauno Dariaus ir Girėno aerodromą asociacija „Linava“ surengė Kelių transporto darbuotojų dienos minėjimą. Šventės vinis – autobusų ir vilkikų vairuotojų meistriškumo varžybos.
Pirmieji vairavimo rungtį aikštelėje pradėjo autobusų vairuotojai. Tuo metu sunkvežimių vairuotojai sprendė KET testus. Trasoje rungtyniaujant sunkvežimių vairuotojams, teorines žinias tikrinosi vairuojantieji keleivines transporto priemones.

Varžyboms pateikti du autobusai – IVECO „Evadys“ ir „Temsa HD“. Kiekvienas vairuotojas trasą turėjo įveikti abiem transporto priemonėmis.

Geriausi šįkart buvo bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ vairuotojai. Net du įmonės atstovai tapo prizininkais. Pirmąją vietą užėmė Rolanas Šarauskas, trečias liko Miroslavas Svirbutovič. Antroji vieta atiteko Klaipėdos autobusų parko vairuotojui Juozui Petravičiui.

Susumavus rezultatus, pirmąją vietą užėmė bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ komanda. Antroje vietoje – Klaipėdos autobusų parko, trečioje – „Busturo“ komandos.

R. Šarauskas džiaugėsi tiek savo, tiek komandos pergale. „Dar 2015-aisiais tapau bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ rengtų varžybų nugalėtoju. Džiaugiuosi, kad šiemet varžybas surengė ir „Linava“, kad galėjau susirungti su vairuotojais iš visos Lietuvos. Trasa nebuvo sudėtinga, tačiau streso, žinoma, būta. Laimėta pirmoji vieta viską atpirko“, – sako varžybų nugalėtojas.

Komandos rezultatais patenkintas ir laikinai einantis bendrovės generalinio direktoriaus pareigas Rimantas Markauskas. „Rezultatas labai geras. Mūsų vairuotojai varžyboms rengėsi rimtai, kartojosi teorines žinias. Varžybos buvo įdomios, o pergalė pradžiugino visus“, – sakė R. Markauskas.

Į šventę susirinkę įmonių atstovai ne tik stebėjo varžybas ir „sirgo“ už saviškius. Jiems surengta ir koncertinė pramoginė programa – muzikos talentų lygos vaikų kolektyvų pasirodymai, dainininkės Natalijos Bunkės koncertas, žaidimai ir viktorinos prizams laimėti.