Naujienos

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Nuo rugpjūčio 18 d. 88–ojo ir 88–ojo N maršrutų autobusai vėl užsuks į Vilniaus oro uostą

2017 08 17

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, jog sėkmingai užbaigus Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukciją, 88–ojo ir 88–ojo N Oro uostas–Stotis–Senamiestis–Nepriklausomybės a. maršrutų autobusai grįš į įprastines trasas ir oro uoste vėl pasitiks į sostinę atvykusius svečius. 88–ojo maršruto autobusai į oro uostą užsuks jau nuo rugpjūčio 18 d., o  naktiniai – naktį iš rugpjūčio 18 d. į 19 d.
 
Taip pat primenama, kad atsižvelgiant į pakeistą Vilniaus oro uosto skrydžių darbo organizavimą, atitinkamai buvo pakeistas ir naktinio – 88–ojo N Oro uostas–Stotis–Senamiestis–Nepriklausomybės a. – maršruto autobusų darbas. Šio maršruto autobusai nuo 2 val. iki 5 val. nakties važiuoja sutrumpinta trasa iki autobusų ir geležinkelio stoties ir neužsuks į Vilniaus oro uostą.
 
Atnaujinti eismo tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti nuo rugpjūčio 17 d. Nuo šiandien taip pat bus atnaujinta ir informacija viešojo transporto stotelėse.
 
Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinkle „Facebook“ www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt), darbo valandomis – ir telefonu (8 5) 210 7050.
 
Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“
 
Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.