Skelbimai

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Vilniuje pradedama viešojo transporto keleivių apklausa

2017 06 27

Daugiau nei pusę milijono kelionių kasdien atliekančių Vilniaus viešojo transporto keleivių įpročius bei pasiūlymus, kaip būtų galima padidinti keliavimo patogumą, bus siekiama išsiaiškinti apklausoje. Ją šiandien pradėjo Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ viešojo transporto keleivių kontrolieriai.
 
„Šia apklausa siekiame geriau pažinti viešojo transporto keleivius, sužinoti, kaip vilniečiai ir miesto svečiai keliauja viešuoju transportu, ar jis yra tapęs kasdiene susisiekimo rutinos dalimi. Siekdami Vilniuje diegti labiausiai pasiteisinusius, efektyviausius užsienio sprendimus kartu norime, kad tiesioginiai paslaugos vartotojai įsijungtų į procesą ir atsakytų, kokių klausimų sprendimą jie laiko svarbiausiais. Štai kodėl aiškinsimės, kas keleiviams kelia didžiausių nepatogumų keliaujant viešuoju transportu ir kas paskatintų juos savo kelionėms jį rinktis dažniau“, – teigia Vaidotas Meškauskas, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Bendrujų reikalų departamento vadovas, vykdantis direktoriaus funkcijas.
 
Anot V. Meškausko, apklausos rezultatai bus naudojami vertinant tiek viešojo transporto paslaugų kokybę, tiek ir nustatant, kokiomis priemonėmis ir ko vertėtų imtis pirmiausiai, siekiant keliones Vilniaus miesto autobusais ir troleibusais paversti paklausesnėmis ir patrauklesnėmis.
 
Savaitę laiko – nuo birželio 23 d. iki birželio 30 d. imtinai – bus apklausiami viešojo transporto laukiantys keleiviai. Respondentai bus parinkti atsitiktinės atrankos metodu, ir jie bus apklausiami skirtingose viešojo transporto stotelėse Vilniaus mieste.
 
Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“
 
Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.