Naujienos

Atgal

Keleivių aptarnavimas +370 5 2344444 I–IV nuo 7:00 iki 15:45 val V iki 14:30 val

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

Patvirtinta nauja „Vilniaus viešojo transporto“ valdyba

2023 05 19

Šią savaitę darbą pradėjo nauja bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) valdyba.  Naują bendrovės valdybą sudarys penki valdybos nariai, ją ketverių metų kadencijai patvirtino Vilniaus miesto savivaldybė.

Valdyboje dirbs 3 nepriklausomi nariai – „Cirkle K“ Verslo mobilumo ir pardavimų direktoriaus pareigas Lietuvoje ir Latvijoje einantis Ignas Klimaitis, energetikos sektoriaus grupių įmonėse didelę patirtį sukaupęs buvęs „EPSO-G“ finansų direktorius Algirdas Juozaponis, bendrovės „Leaners“ partneris ir direktorius bei tarptautinis konsultantas organizacijų valdymo klausimais Robertas Šerėnas. Valdyboje Vilniaus miesto savivaldybę, kaip akcininką, atstovaus Infrastruktūros skyriaus vedėjas Ilja Karužis. Penktojo valdybos nario atranka dar bus skelbiama.

„VVT turi stipriai prisidėti prie vilniečių ir miesto svečių patogaus judėjimo bei žaliojo miesto vizijos kūrimo. Pirmiausia – nauju ir ekologišku transporto parku, antra – patrauklia paslauga miestiečiams. Nors naujai išrinktos valdybos ir pirmininko laukia nemažai iššūkių, tikime, kad prisiimta lyderystė atves organizaciją į efektyvius pokyčius, atliepiančius tiek keleivių, tiek darbuotojų, tiek akcininko lūkesčius”, – sako Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktorius Adomas Bužinskas. 

Pirmajame valdybos posėdyje patvirtintas valdybos pirmininkas, juo išrinktas Vilniaus miesto savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vedėjas Ilja Karužis.

„Naujai išrinktą valdybą sudaro solidžią ekspertinę patirtį turintys nariai, kurie padės efektyvinti įmonės veiklos rodiklius ir prisidės prie žaliojo transporto vizijos ir aukštos kokybės paslaugų teikimo sėkmės. Dabartinės energetinės situacijos nulemti transporto sektoriaus kainų pokyčiai verčia nustatyti ambicingą bendrovės veiklos strategiją, kuri leistų pasiekti ne tik maksimalų procesų efektyvumą, bet ir atlieptų reikšmingą Vilniaus viešojo transporto keleivių pervežimo kokybės gerinimą, darbuotojų darbo aplinkos sąlygų užtikrinimą ir atitiktų Vilniaus miesto viziją – maksimaliai sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių emisijų išsiskyrimą”, – teigė naujai išrinktas valdybos pirmininkas Ilja Karužis.

Valdyba priima pagrindinius su bendrovės veikla susijusius sprendimus dėl strategijos, struktūros nustatymo, veiklos ir turto valdymo. Taip pat, atsižvelgiant į skaidrią finansų ir verslo praktiką, užtikrina veiksmingą organizacijos ir rizikų valdymą. 

Pagrindinė VVT veikla – keleivių vežimo paslaugos autobusais ir troleibusais Vilniaus mieste ir priemiestyje. Bendrovė aptarnauja virš 70 proc. visų miesto maršrutų, joje dirba apie 1890 darbuotojų. Pagrindiniai bendrovės strateginiai tikslai patvirtinti 2023 m. strateginiame veiklos plane – tai transporto priemonių ir parkų atnaujinimas, veiklos procesų efektyvinimas ir skaitmenizavimas, darbuotojų darbo bei keleivių aptarnavimo kokybės gerinimas. 

Daugiau apie bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ valdybos narius galite rasti VVT internetinėje svetainėje https://www.vilniausviesasistransportas.lt/valdyba/

Nuotr. Valdybos pirmininkas Ilja Karužis